e-Packman i Packeta łączą siły!

 

 

W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z nowym podwykonawcą, którym jest czeska firma Packeta. W sektorze transportu i usług logistycznych działają już ponad 10 lat. W tym czasie udało im się otworzyć blisko 3000 oddziałów na całym świecie. Ich placówki możecie znaleźć m.in. w Polsce, na Węgrzech, w Niemczech i w Rumunii. Do 2020 otworzyli aż 92 000 punktów odbiorczych! Pośredniczą w handlu elektronicznym i transporcie.

Rozszerzyli swoją działalność nie tylko w Europie, ale również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (2020) i w Stanach Zjednoczonych (2020). Packeta to bez wątpienia jedna z najbardziej innowacyjnych firm w sektorze transportu i logistyki, która ma na swoim koncie pierwszy, samoobsługowy punkt odbioru Z-Bot. Wprowadzili także nową usługę dostawy – C2C, a dzięki wdrożonym przez siebie udoskonaleniom w łańcuchu dostaw otrzymali prestiżową nagrodę Innovation Awards. Nowoczesne podejście do biznesu oraz niezawodna organizacja i sprawne zarządzanie zagwarantowały Packecie nagrodę dla najlepiej zarządzanej spółki.

Najważniejszymi wartościami, jakimi kieruje się ta firma są innowacja, szybkość dostawy i odpowiedzialność. Co więcej, w samym tylko 2019 pobili swój rekord – dostarczyli 379 000 paczek w jeden dzień. W porównaniu z rekordem z 2016 roku (61 000 paczek) jest to naprawdę wielkie osiągnięcie. Dzięki wspomnianej wyżej usłudze C2C udało im się doręczyć 2 000 000 paczek na całym świecie. Jak dotąd udało im się przewieźć 58 000 000 paczek i ta liczba ciągle rośnie. Wspaniale jest móc współpracować z liderem biznesu!