Zmiana głównego operatora kurierskiego

Zmiana głównego operatora kurierskiego

Zmiana głównego operatora kurierskiego

Informujemy, że dokonaliśmy zmiany głównego operatora kurierskiego. Od dnia dzisiejszego, zastępując InPost, funkcję tę pełni firma DPD. Zdecydowaliśmy się na ten krok po to, aby oferować Państwu jak najwyższą jakość obsługi, przy jak najniższych cenach. Dzięki tej zmianie jesteśmy w stanie zaoferować dłuższy cut off time – teraz przesyłki jesteśmy w stanie przyjąć przesyłki do spakowania w danym dniu aż do godz. 13:00! Dodatkowo, firma DPD charakteryzuje się dużą elastycznością w kontaktach z klientem, a przy tym posiada wyjątkowo sprawną administrację, co znacznie ułatwia prawidłowe rozliczanie kosztów wysłanych przesyłek. W naszym odczuciu Firma DPD to najlepszy możliwy wybór i partner godny zaufania.

Kolejnym argumentem, który pomógł nas utwierdzić w przekonaniu, że firma DPD to świetny wybór, są punkty DPD Pickup. To miejsca, w których można nadać i odebrać paczkę tej firmy. Do dnia dzisiejszego to już ponad 2400 placówek, w tym np. sklepy Żabka. DPD dba również o inne rozwiązania potrzebne konsumentom, jak płatności kartą lub płatności BLIK za przesyłki płatne przy odbiorze.

Oczywiście nadal współpracujemy z wieloma innymi firmami kurierskimi tj. DHL, UPS, InPost oraz Pocztą Polską. Wybierając naszych kurierów zawsze wybierają Państwo najwyższą jakość w jednej z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku.

Chcielibyśmy przypomnieć, że początki działalności firmy DPD w Polsce można datować na rok 1991, kiedy to działała jako firma Masterlink Express. Była to marka z całkowicie polskim kapitałem, która w 1998 roku została kupiona przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Firma prężnie się rozwijała, aż w lipcu 2002 roku została przedstawicielem francuskiego DPD. Dzięki temu uzyskała dostęp do sieci obejmującej ponad 30 krajów na kontynencie europejskim. Obecnie DPD Group jest drugą, co do wielkości, międzynarodową siecią kurierską w Europie. Każdego dnia dostarczała około 5,2 mln przesyłek na całym świecie. A w Polsce już od wielu lat to niekwestionowany numer 1!