e-Packman na łamach E-Commerce & Digital Marketing!

e-Packman na łamach E-Commerce & Digital Marketing!

e-Packman na łamach E-Commerce & Digital Marketing!

Z dumą informujemy, że nasz artykuł „Jak wybrać firmę kurierską? Przewodnik sprzedawcy” ukazał się na łamach czasopisma E-Commerce & Digital Marketing. W tekście dzielimy się naszymi przemyśleniami oraz sprawdzonymi sposobami, które pozwolą Wam na wybranie takiego operatora kurierskiego, z którym współpraca będzie czystą przyjemnością – dla wszystkich stron.

Przy okazji serdecznie polecamy magazyn E-Commerce & Digital Marketing wszystkim wszystkich, których szczególnie interesuje branża e-commerce oraz digital marketing marketingi. Na łamach czasopisma znajdziecie przeczytają wiele inspirujących artykułów, komentarze ekspertów i znawców branży, poznacie nie tylko aktualne i nadchodzące trendy, ale przede wszystkim dobre praktyki, dzięki którym będziecie w stanie szybko i skutecznie rozwinąć swój biznes on-line. My czytamy magazyn od samego początku, dlatego tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować w nim nasze przemyślenia!

Tych z Was, którzy nie mieli szansy zapoznać się z naszymi podpowiedziami w papierowym wydaniu E-commerce & Digital Marketing, serdecznie zapraszamy do wersji on-line: https://bit.ly/32LDLVH

Wdrożenie Paczkomatów w związku z pandemią  zarazą – kwiecień 2020

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 chcemy zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Rozumiemy jak ważne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności, zwłaszcza unikanie niepotrzebnych kontaktów międzyludzkich – wiemy, że może to pozwolić na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Z uwagi na Waszą wygodę i bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze, wprowadzamy możliwość dostarczania przesyłek do Paczkomatów. Jest to jedna ja z najbezpieczniejszych form dostawy i nie mogło jej u nas zabraknąć. Pamiętajcie, że korzystając z aplikacji mobilnej nie musicie nawet dotykać panelu sterującego Paczkomatem!

Życzymy zdrowia,

Ekipa e-Packman.