Z nami oszczędzisz nawet 30% kosztów logistycznych

Oszczędź czas na zarządzaniu logistyką w swojej firmie

Rozwijaj swój biznes bez ograniczeń

Możesz się skupić na marketingu oraz obsłudze klientów

Zwiększaj ilość produktów dowolnie

Dyspozycyjni pracownicy tylko gdy praca występuje

Miejsce zawsze dopasowane do Twoich produktów

Wybieraj z pośród najlepszych dostawców

Łatwo wejdź na nowy rynek i zdobądź więcej klientów

Nie musisz kupować i serwisować drogich urządzeń czy sprzętu IT

Mniej reklamacji i nie zadowolonych klientów

Tańsze opakowania i wypełniacz, dobrane odpowiednio do wielkości zamówień

Ubezpieczenie towarów dopasowane do ich wartości

Co mówią o nas klienci?

Kamil Nowak "Blog Ojciec"
Kamil Nowak "Blog Ojciec"Wydawnictwo Book Ojciec, Lucrum Games
Czytaj więcej
W firmie zajmującą się logistyką szukałem przede wszystkim dwóch rzeczy: transparentności oraz elastyczności. Niestety przez kilka lat trafiłem na różne firmy i większość nie była ani transparentna (mnóstwo dodatkowych, ukrytych opłat, które potrafiły zwiększyć wcześniej ustaloną stawkę o nawet 30-40%), ani elastyczna (dołożenie kolejnego produktu to problem, dołożenie innej formy wysyłki to problem, większa liczba wysyłek z okazji premiery nowej pozycji to problem... ogólnie same problemy).
Patryk Mikiciuk
Patryk MikiciukPolskie Porsche
Czytaj więcej
Firma e-Packman może kojarzyć się spokojnie z grą Pacman z lat 80’tych i żółtą postacią połykającą sprawnie punkty torując drogę naprzód i wznosząc się na kolejne, wyższe levele, przy tym unikając kolizji z goniącymi go duchami doprowadzającymi do „przerwania akcji”. Dlaczego? Bo ułatwia wznoszenie się na kolejne etapy rozwoju mojej firmy przy zwiększeniu rentowności całego przedsięwzięcia. Elastyczność magazynowanych produktow które są na bieżąco inwentaryzowane i wysyłane w szybki i bezkonkurencyjny cenowo sposób do klientów, powoduje naszą „wygraną”. Dodatkowo profesjonalna obsługa mojego sklepu internetowego pozwala zaoszczędzić czas, a kontakt z e-Packman jest merytoryczny i przyjemny. Serdecznie polecam to rozwiązanie.
Karol lewandowski
Karol lewandowskiBusem przez świat
Czytaj więcej
Odkąd zaczęliśmy współpracę z e-Packman, prawie zapomniałem, że mamy sklep internetowy. Wcześniej musiałem nadzorować wysyłki czy nieraz osobiście przyjeżdżać do magazynu. Teraz nasza wirtualna asystentka zajmuje się obsługą klientów i administracją sklepu, a e-Packman całą resztą - od magazynowania, przez zamawianie opakowań i wysyłkę, aż po obsługę zwrotów. A my możemy zając się tym, co lubimy w naszej pracy najbardziej, czyli zbieraniem materiałów i pisaniem kolejnych książek.
Patrycja Garg
Patrycja GargInstytut Przemiany
Czytaj więcej
Z firmą e-Packaman nawiązałam współpracę tuż przed premierą mojej nowej książki "Rok Przebudzenia" i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Największym atutem firmy e-Packman jest szybka i profesjonalna obsługa. Często słyszę od moich Klientek - Czytelniczek, że nie spodziewały się tak ekspresowej dostawy. Szybki kontakt, otwartość na niestandardowe rozwiązania, elastyczność, pakowanie od ręki a do tego konkurencyjne ceny - to wszystko sprawia, że e-Packman to idealny wybór. Współpraca z tą firmą to dla mnie duża oszczędność czasu i tysiące zadowolonych Klientek. Gorąco polecam firmę Pana Łukasza Gwiazdowskiego jako rzetelnego partnera w logistyce.
Marko Živković
Marko ŽivkovićPTS Logistic Solution
Czytaj więcej
Współpraca z e-Packman jest dla naszej firmy bardzo cenna. Jesteśmy partnerami od początku naszej podróży biznesowej i mamy bardzo pozytywne doświadczenia w zakresie naszej współpracy. Przepływ informacji i komunikacja zawsze były na najwyższym poziomie i bardzo doceniamy gotowość e-Packman do elastycznego reagowania na nasze prośby. Z niecierpliwością czekamy na wspólny rozwój naszych firm i bycie partnerami przez długi czas.
Justyna Rokicka
Justyna RokickaGodzina dla siebie
Czytaj więcej
Jestem autorką książek, poradników i materiałów psychoedukacyjnych dla rodziców "Godzina dla siebie" oraz właścicielką sklepu internetowego. Z e-Packman współpracujemy co prawda od niedawana, jednak już dziś mogę wiele dobrego powiedzieć na temat tej firmy i korzyści dla mnie i mojego biznesu. Przede wszystkim zyskałam mnóstwo czasu, który mogę poświęcić na rozwój swojego biznesu, a nie muszę go tracić na całą logistykę, pakowanie i nadawanie przesyłek 🙂 Dodatkowo dostaję mnóstwo maili od zadowolonych klientów, którzy są zaskoczeni, jak szybko od czasu zamówienia przesyłka ląduje w ich rękach. To zdecydowanie buduje zaufanie i zaangażowanie moich klientów i przekłada się na to, że są chętni zamawiać u mnie więcej produktów. Mogę powiedzieć, że czas to pieniądz więc po prostu warto skorzystać z usług tak profesjonalnej i zaangażowanej w swoją robotę firmy.
Cyprian Gajda
Cyprian GajdaMinisterstwo Zieleni
Czytaj więcej
W imieniu firmy Ministerstwo Zieleni – firmy świadczącej usługi w zakresie aranżacji przestrzeni zielonych,chciałbym wyrazić swoje uznanie dla współpracy z firmą e-packman, która od blisko 2 lat dba o logistykę zieleniwśród naszych klientów.Świadczone nam usługi obejmują kilka największych miast Polski, a w ich zakres wchodzą prace takie jak:transport oraz dostawa zamówień wraz z opakowaniem zgodnym ze standardami marki, odpowiedzialnemagazynowanie roślin, pakowanie nietypowych i wrażliwych produktów organicznych, doradztwo w zakresieoptymalizacji łańcucha dostaw oraz zapewnienie raportów.Pracowników firmy e-packman charakteryzuje profesjonalizm, terminowość, dbałość o detale oraz conajważniejsze w tej dziedzinie - ogromna wiedza w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Wszyscy jejprzedstawiciele działają z widoczną pasją i chętnie dzielą się swoją wiedzą organizując nawet warsztaty dlapracowników w celu wyjaśnienia skomplikowanego procesu logistyki.Dzięki kooperacji z e-pacmkan spółka Ministerstwo Zieleni odnotowała wzrost w zadowoleniu klientów orazznaczne oszczędności związane z dostawą produktów, co przełożyło się na ulepszenie relacji z klientami.Współpraca z e-packman idealnie współgra z wysokim standardem naszych klientów, uzupełniając ichoczekiwania w obszarze terminowego i bezpiecznego transportu rozwiązań zielonych, które z pewnościąprzekładają się na produktywność użytkowników naszych produktów. Mając na uwadze wszystko powyższe, zpełną odpowiedzialnością mogę polecić e-packman jako rzetelnego i godnego współpracy partnerabiznesowego.
Adam Borowiec
Adam BorowiecBlack Pearl Nails
Czytaj więcej
Możliwość outsourcingu magazynu wysyłkowego i samej usługi obsługi zamówień jest dla nas ogromnym ułatwieniem. Dzięki temu możemy skupić się na innych rzeczach, a dostarczenie przesyłek zostawić profesjonalistom.
Poprzedni
Następny
ProfilBusem

PRZECZYTAJ JAK POMAGAMY NASZYM KLIENTOM

Ponieważ Karolowi i Oli Lewandowskim zależało na elastycznym rozwiązaniu logistycznym, które działa sprawnie także, gdy nie ma ich na miejscu, zdecydowali się na współpracę z nami. Jak oceniają swoją decyzję?

E-PACKMAN

NOWOCZESNA LOGISTYKA DLA E-COMMERCE

Specjaliści od logistyki, pasjonaci magazynowania i mistrzowie pakowania! Po latach pracy w zarządzaniu branżą kurierską i magazynami, postanowiliśmy wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. Pomożemy zorganizować łańcuch dostaw, który będzie optymalny dla Twojej firmy. Poznaj naszą ofertę!

e-Packman

Kompleksowa logistyka dla e-commerce!

0
Zapakowanych SKU
0
Wysłanych paczek
0 m2
Powierzchni magazynu
0
Lata na rynku logistyki

6 KROKÓW DO TWOJEGO SUKCESU

KTÓRYCH REALIZACJA POTRWA TYLKO 2 DNI!

PRZEJRZYSTY CENNIK

Oferujemy łatwy i czytelny pakiet usług dostosowanych do Twoich potrzeb.

Dostawa kurierska

Doręczenie do klientów na
terenie: Polski, Europy, Świata.

Magazynowanie

Składowanie produktów klientów
na regałach lub paletach

Usługi dodatkowe

Obsługa klienta, etykietowanie
produktów, inwentaryzacje

Pakowanie

Proces kompletacji zamówień wraz z materiałami
do pakowania (kartony, koperty, wypełniacz, taśmy)

Integracje

Dla Waszej wygody

Nasz system łączy się ze wszystkimi platformami sprzedaży dostępnymi na rynku, są to między innymi:

Sieć partnerów logistycznych

Wysyłka do 19 krajów

Skorzystaj z tańszej lokalnej dostawy w wielu krajach.
Pracując z nami, korzystasz z usług renomowanych firm kurierskich w Polsce, Europie i na Świecie.

Gls logo
Inpost logo
Dpd logo
DHL logo
OrlenPaczka logo
Raben logo
PocztaPolska logo
Geis logo
Mapa fulfillment
Kontakt e-Packman