Magazynowanie Warszawa

Magazynowanie Warszawa

Szukasz magazynu w Warszawie? Dobrze trafiłeś!

e-Packman oferuje kompleksowe usługi magazynowe, a nasza powierzchnia do wynajęcia znajduje się na terenie Warszawy, a w zasadzie pod w Ożarowie Mazowieckim. Zapewniamy klientom możliwość przechowania towarów w wysokim standardzie, ponieważ posiadamy magazyn klasy premium A+. Na naszej powierzchni magazynowej, przystosowanej do pakowania nawet 10 000 zamówień dziennie, bezpiecznie przechowasz towar. Przy tym każdego klienta traktujemy indywidualnie. I choć może trudno w to uwierzyć, to magazynowanie jest naszą pasją!

Posiadamy magazyn, który spełni Twoje oczekiwania

Każdy produkt ma swoje wymagania, jeśli chodzi o przechowywanie. Jesteśmy na to przygotowani – współpracujemy z klientami reprezentującymi bardzo różne sektory rynku. Nasz magazyn jest wyposażony w solidne regały paletowe i pułkowe, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie zarówno ciężkich, wielkogabarytowych, jak i małych i delikatnych produktów. Chcesz wiedzieć, czy mamy możliwość składować Twoje produkty? Skontaktuj się z nami i uzyskaj konkretną odpowiedź!

Magazynowanie Warszawa

Ogrzewane i wentylowane magazyny

Nasz magazyn spełnia wysokie normy jakościowe. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury i wentylacji przez cały rok. Pozwala to uniknąć wielu problemów, np. wilgoci, która jest zabójcza dla wielu produktów. Nasz magazyn to solidna konstrukcja spełniająca najwyższe normy BHP i PPOŻ, jest monitorowany oraz utrzymywany w porządku i czystości.

Dostępność powierzchni i obsługi

Klienci cenią dostępność całą dobę zarówno naszego zespołu, jak i powierzchni magazynowej. U nas magazynowanie jest możliwe na wyciągnięcie ręki, bez względu na godzinę, czy dzień tygodnia. Nasza powierzchnia magazynowa pozwala na wygodne składowanie towarów – dostarcz je nam kiedykolwiek chcesz! A jeśli będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości, wiesz gdzie nas szukać.

Magazynowanie Warszawa Obsluga

Różne formy składowania

Każdy produkt ma swoje wymagania, jeśli chodzi o przechowywanie. Jesteśmy na to przygotowani – współpracujemy z klientami, reprezentującymi bardzo różne sektory rynku. Nasz magazyn jest wyposażony w solidne regały paletowe i półkowe, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie zarówno ciężkich, wielkogabarytowych, jak i małych i delikatnych produktów, a magazynowanie jest możliwe dzięki profesjonalnym wózkom.

Coś więcej niż magazyn

e-Packman oferuje nie tylko przestrzeń do wynajęcia, ale także transport towarów. Wielu klientów skorzystało z kompleksowej obsługi i zostawiło nam nie tylko kwestię magazynowania. Ty też przekaż w ręce profesjonalistów obowiązki takie jak: prowadzenia magazynu, pakowania towaru i dostarczania go we wskazane miejsce oraz logistykę zwrotów. Mamy w tym duże doświadczenie, potwierdzone pozytywnymi opiniami.

Proste zasady, uczciwe umowy

Chcemy być Twoim partnerem w biznesie. A jako godny zaufania partner każdego klienta, stawiamy na najwyższe standardy. Nasz magazyn to bezpieczeństwo Twoich produktów i kontrola nad przechowywanymi towarami. W ten sam sposób podchodzimy to relacji biznesowych. U nas nie ma kruczków, gwiazdek i trudnych zapisów w umowach. Cennik jest przejrzysty i jawny. Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy!

Cennik usługi magazynowania i procesu rozładunku/załadunku

Cennik magazynowania towarów na paletach może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak: waga, wymiary, czas przechowywania i usługi dodatkowe. Poniżej znajduje się przykładowy opis cennika magazynowania palet, który można dostosować do konkretnych potrzeb:

Ceny magazynowania palet*

ilość paletcena netto dziennie
10-50 szt1,5 zł
51-500 szt1,35 zł
501-1000 szt1,25 zł
>1000 sztwycena indywidualna

*przykład cen dla palety EURO o wymiarach 120x80cm, o wysokości do 180cm i wadze do 1000 kg.
Magazynowanie palet o innych parametrach i wymiarach podlega oddzielnej wycenie.
Koszt jest naliczany dziennie, zależnie od daty wejścia/wyjścia palety.
Rozładunek oraz załadunek palet odbywają się z wykorzystaniem rampy-doku lub z poziomu podłogi, a przykładowy koszt to 6-7zł netto za 1 paletę. Proces ten uwzględnia także ewidencjonowanie towaru/palety w systemie magazynowym WMS i wstawienie na regał paletowy.

Skorzystaj z naszej powierzchni magazynowej już dziś

Poszukujesz magazynu wysokiego składowania? Zapraszamy już dziś do obejrzenia naszej powierzchni do wynajęcia Warszawa. Magazyn klasy premium, magazyn wysokiego składowania i nasz zespół są do Twojej dyspozycji! Przyjdź, zadzwoń lub napisz do nas.

Magazynowanie Warszawa? Tylko z e-Packman!