Nowa specjalna oferta na książki

Nowa specjalna oferta na książki

Czołem Wydawco! Czołem Pisarzu! 

Piszesz książki lub zajmujesz się wydawnictwem? Masz własny sklep, w którym je sprzedajesz? Nie masz czasu na samodzielny nadzór nad całym procesem dostawczym i tracisz nerwy z każdą kolejną reklamacją lub skargą na kuriera? Z nami raz na zawsze zapomnisz o kłopotliwych formalnościach. Podczas kiedy Ty skupisz się na tym, jak podbić serca kolejnych czytelników ekipa e-Packman dopracuje cały proces logistyczny tak, by każdy mól książkowy mógł otrzymać świeże, pachnące jeszcze farbą drukarską nowe wydanie Twojej książki od razu po premierze!

Naszą ofertę dedykujemy wszystkim Autorom i Wydawcom, którzy szukają optymalnego rozwiązania logistycznego skrojonego na miarę potrzeb książkowego biznesu. Z myślą o klientach, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą i wysyłką książek przygotowaliśmy dedykowane rozwiązania i pakiety logistyczne w atrakcyjnych cenach! 

Z naszych usług logistycznych dla e- commerce korzystają, swoje książki wysyłają i bez dwóch zdań polecają jedni z najpopularniejszych blogerów i autorów książek podróżniczych, którzy przemierzają świat za kierownicą oldschoolowego Volkswagena T3, czyli Karol i Aleksandra Lewandowscy z “Busem przez Świat” oraz Kamil Nowak “Blog Ojciec”, czyli człowiek, który o świecie dziecięcych zabaw, gier i kreatywnej edukacji wie chyba wszystko.

Ze swojej strony stawiamy na transparntność i elasytyczność. Żadnych ukrytych opłat i obsuwy w dostawach. Z pakietem usług logistycznych na wysyłkę książek wyprzedzisz swoich czytelników zanim jeszcze zdążą pobrać elektroniczną wersję wyczekanej powieści na telefon lub czytnik e- booków. Zadbamy o to, by każdy otrzymał swoją przesyłkę szybko i sprawnie. Nasi kurierzy w dniu premiery dostarczą zamówione książki prosto do rąk Twoich czytelników. 

Zaoszczędź sobie czasu i nerwów, a cały proces monitoruj dzięki raportom, którymi zajmiemy się za Ciebie! Bierzemy na siebie całą logistykę i organizację łańcucha dostaw: od pakowania, przez składowanie i inwentaryzację po wysyłkę i monitorowanie, podczas gdy Ty zajmiesz się pracą nad kolejnym bestsellerem!