Nowy podwykonawca – Aramex

Nowy podwykonawca – Aramex

Miło nam ogłosić, że od kwietnia 2021 r. do grona naszych podwykonawców dołączyła firma Aramex

Międzynarodowa organizacja logistyczna i kurierska, założona jako operator ekspresowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 1982 roku w jordańskim Ammanie. Obecnie ich siedziba znajduje się w Dubaju, a ponad to mogą pochwalić się blisko 600 filiami w 65 różnych krajach na całym świecie.

Głównym obszarem ich działalności jest eksport na skalę międzynarodową i lokalną, w czym pomocna jest otwartość na innowacje oraz zdolność do adaptacji w trudnych warunkach rynkowych. Oprócz eksportu towarów, Aramex świetnie radzi sobie w sektorze handlu usługami detalicznymi, działalnością w zakresie e-commerence i pracami logistycznymi. Dzięki elastyczności mogą także opracowywać nowe, pionierskie produkty oraz usługi, jak również szybko reagować na potrzeby ich konsumentów z całego świata. Pośredniczą w łańcuchu dostaw jako kurierzy, między innymi na ostatnim szczeblu doręczeń.

Od 2020 roku udało im się też ograniczyć emisję dwutlenku węgla dzięki błyskotliwym i znacznym inwestycjom w energię odnawialną, elektryczne pojazdy oraz dzięki podniesieniu świadomości energetycznej w ich firmie, co zaznaczają w swoim raporcie dotyczącym zrównoważonego rozwoju. Łączą oni w pracy pasję i przedsiębiorczego ducha, co skutkuje utrzymującym się na wysokim poziomie zadowoleniu ich klientów na całym świecie. Wierzą, że każdy przedsiębiorca może osiągnąć więcej, dzięki czemu nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.