O nas

e-Packman: eksperci fulfillmentu dla e-commerce

Jesteśmy zespołem pasjonatów logistyki i e-commerce, których rolą jest dostarczanie klientom kompleksowej obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz zaufanego partnera logistycznego, który pomoże Ci w realizowaniu zamówień, a przy tym nie zaskoczy Cię nieplanowanymi kosztami i skomplikowanymi warunkami współpracy – trafiłeś w dobre miejsce!
Dowiedz się więcej o naszej pracy:

O nas

Jak oszczędzać na logistyce?
Jak podnieść efektywność i wydajność procesów logistycznych?
Jak zwiększyć zadowolenie klientów?
Jak możesz zaoszczędzić więcej czasu?

Czy kiedykolwiek nurtowały Cię podobne pytania? Lub może po prostu potrzebujesz pomocy w skomplikowanym świecie logistyki?

Jeśli tak to dobrze trafiłaś/trafiłeś. Pomożemy Ci!

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów w logistyce, a zwłaszcza w branży dostawy kurierskiej. Nasza edukacja, praca oraz obrana droga w życiu była zawsze skierowana w kierunku logistyki.

Czym jest fulfillment?

To model logistyczny oparty na outsourcingu, w którym sklep internetowy (lub inna firma regularnie wysyłająca zamówienia do klientów) powierza wszystkie procesy związane z logistyką zewnętrznej firmie, tzw. centrum logistycznemu. Centrum, czyli właśnie taka firma jak e-Packman, przejmuje na siebie wszystkie obowiązki związane z realizacją zamówień:

Główną zaletą modelu logistycznego, jakim jest fulfillment, jest kompleksowość. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu WMS i integracjom ze wszystkimi platformami e-commerce dostępnymi na rynku nasi pracownicy są automatycznie informowani o nowych zamówieniach i mogą niezwłocznie przystąpić do ich realizacji (zamówienia złożone do 12:00 są wysyłane tego samego dnia!).

Dla Ciebie oznacza to, że możesz skupić się na rozwoju biznesu. Nie musisz nas informować o nowych zamówieniach, ani wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z ich realizacją. Wszystkim zajmujemy się my!

"Dzięki fulfillmentowi dostarczanemu przez e-Packman zupełnie nie musimy się przejmować logistyką. Wszystko dzieje się bez naszego udziału!"

Logo o nas
Lipiec 2015
Powstanie firmy świadczącej usługi doradztwa, analiz i zarządzania projektami z zakresu logistyki
Lipiec 2018
Zmiana profilu firmy na fulfillment
logo min e-packman
Grudzień 2018
Wysłana 1 paczka
pierwszaPaczka02
Styczeń 2019
Start współpracy z 1 klientem
Październik 2019
Przeprowadzka do 2 siedziby (72m2) przy ulicy Żytniej
Luty 2020
Przeprowadzka do 3 siedziby – ul. Wólczyńska (100-500 m2)
Lipiec 2021
Zmiana formy prawnej na sp zoo i zmiana nazwy
Marzec 2022
Przeprowadzka do 4 siedziby, przy ul. Świerkowej – powierzchnia magazynu: 1200 m2
timeline_07

USŁUGA SZYTA NA MIARĘ E-COMMERCE

Od samego początku e-commerce to nasze środowisko naturalne. Specjalizujemy się w obsłudze sklepów internetowych i sprzedawców działających na Allegro, Amazonie i eBay. Nie ma znaczenia, czy sprzedajesz własne produkty, czy pochodzące od zewnętrznych producentów. Jeśli Twój model biznesowy polega na wysyłaniu fizycznych zamówień do klientów, jesteśmy w stanie Ci z tym pomóc.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ WŁAŚNIE Z NAMI?

Pracując z nami, masz pewność, że logistyką Twojego sklepu zajmują się ludzie, którzy doskonale znają się nie tylko na logistyce, ale i na biznesie. Rozumiemy Twoje potrzeby i wyzwania, z którymi musisz się mierzyć, bo rynek e-handlu znamy na wylot.

Co możemy Ci zaoferować?

A skoro już o partnerach mowa, w e-Packman na Twój sukces pracują:

"Wszystkie firmy, na które trafiałem albo były bardzo drogie, albo przedstawiały cenniki w zawiły sposób, albo tygodniami musiałem czekać na ich odpowiedź."
Karol Lewandowski, BusemPrzezSwiat.pl

Sieć partnerów logistycznych

Jak powstał e-Packman?

Nasza firma powstała w 2015 roku. Początkowo byliśmy wewnętrzną jednostką wspierająca logistycznie międzynarodową korporację. Szybko okazało się, że naprawdę dobrze wykonujemy swoją pracę, a zapotrzebowanie na naszą pomoc nieustannie rośnie. W efekcie niedługo później, bo w 2018 roku, rozwinęliśmy działalność i od tego czasu świadczymy kompleksowe usługi fulfillmentowe. W 2021 roku przeszliśmy rebranding i od tego czasu znasz nas pod nazwą E-Packman Sp. z o.o.

Z kim będziesz współpracować?

W biznesie relacje buduje się z osobami, nie spółkami. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy Ci nasz zespół. To właśnie my będziemy na co dzień z Tobą współpracować:

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy!

Czy wiesz, dlaczego klienci na ogół zostają z nami na lata? Ponieważ naszym głównym celem nigdy nie było zarabianie pieniędzy, a dostarczanie obsługi logistycznej najwyższej próby. Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub jesteś dystrybutorem, mamy dla Ciebie rozwiązanie, które jest naprawdę kompleksowe i pozwala zupełnie zapomnieć o logistyce. Ty zajmujesz się rozwojem sprzedaży i obsługą klienta online, a my – całą resztą! To chyba dobry układ, prawda? Jeśli chcesz wiedzieć więcej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Łukasz Gwiazdowski
Łukasz Gwiazdowski
Właściciel e-Packman