O nas

e-Packman: eksperci fulfillmentu dla e-commerce

Jesteśmy zespołem pasjonatów logistyki i e-commerce, których rolą jest dostarczanie klientom kompleksowej obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz zaufanego partnera logistycznego, który pomoże Ci w realizowaniu zamówień, a przy tym nie zaskoczy Cię nieplanowanymi kosztami i skomplikowanymi warunkami współpracy – trafiłeś w dobre miejsce!

USŁUGA SZYTA NA MIARĘ E-COMMERCE

Od samego początku e-commerce to nasze środowisko naturalne. Specjalizujemy się w obsłudze sklepów internetowych i sprzedawców działających na Allegro, Amazonie i eBay. Nie ma znaczenia, czy sprzedajesz własne produkty, czy pochodzące od zewnętrznych producentów. Jeśli Twój model biznesowy polega na wysyłaniu fizycznych zamówień do klientów, jesteśmy w stanie Ci z tym pomóc.

Dlaczego warto pracować właśnie z nami?

Pracując z nami, masz pewność, że logistyką Twojego sklepu zajmują się ludzie, którzy doskonale znają się nie tylko na logistyce, ale i na biznesie. Rozumiemy Twoje potrzeby i wyzwania, z którymi musisz się mierzyć, bo rynek e-handlu znamy na wylot.

Co możemy Ci zaoferować?

A skoro już o partnerach mowa, w e-Packman na Twój sukces pracują:

"Wszystkie firmy, na które trafiałem albo były bardzo drogie, albo przedstawiały cenniki w zawiły sposób, albo tygodniami musiałem czekać na ich odpowiedź."

Jak powstał e-Packman?

Nasza firma powstała w 2015 roku. Początkowo byliśmy wewnętrzną jednostką wspierająca logistycznie międzynarodową korporację. Szybko okazało się, że naprawdę dobrze wykonujemy swoją pracę, a zapotrzebowanie na naszą pomoc nieustannie rośnie. W efekcie niedługo później, bo w 2018 roku, rozwinęliśmy działalność i od tego czasu świadczymy kompleksowe usługi fulfillmentowe. W 2021 roku przeszliśmy rebranding i od tego czasu znasz nas pod nazwą E-Packman Sp. z o.o.

 • Lipiec 2015

  Powstanie firmy świadczącej usługi doradztwa, analiz i zarządzania projektami, z zakresu logistyki

 • Lipiec 2018

  Zmiana profilu firmy na fulfillment

 • Styczeń 2019

  Start wysyłek pierwszych paczek – 1. klient

 • Październik 2019

  Przeprowadzka do drugiej siedziby przy ul. Żytniej

 • Luty 2020

  Przeprowadzka do trzeciej siedziby przy ul. Wólczyńskiej

 • Lipiec 2021

  Zmiana formy prawnej na sp zoo i zmiana nazwy

 • Marzec 2022

  Przeprowadzka do czwartej siedziby przy ul. Świerkowej

 • Luty 2023

  Przeprowadzka do 5 siedziby ul.Ożarowska

Z kim będziesz współpracować?

W biznesie relacje buduje się z osobami, nie spółkami. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy Ci nasz zespół. To właśnie my będziemy na co dzień z Tobą współpracować:

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy!

Czy wiesz, dlaczego klienci na ogół zostają z nami na lata? Ponieważ naszym głównym celem nigdy nie było zarabianie pieniędzy, a dostarczanie obsługi logistycznej najwyższej próby. Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub jesteś dystrybutorem, mamy dla Ciebie rozwiązanie, które jest naprawdę kompleksowe i pozwala zupełnie zapomnieć o logistyce. Ty zajmujesz się rozwojem sprzedaży i obsługą klienta online, a my – całą resztą! To chyba dobry układ, prawda? Jeśli chcesz wiedzieć więcej – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Łukasz Gwiazdowski

Właściciel e-Packman