Obsługa kwot pobrania

Obsługa kwot pobrania

OBSŁUGA KWOT POBRANIA

Pomimo słabnącej popularności, przesyłki za pobraniem wciąż uznaje się za standard. Część klientów sklepów internetowych uważa je za bezpieczniejsze lub nawet wygodniejsze. Z tego względu paczka za pobraniem jeszcze przez długi czas będzie w ofercie wielu serwisów. W e-Packman wspieramy naszych współpracowników, dokładając wszelkich starań, aby tego typu rozwiązanie nie sprawiało kłopotów w ich przedsiębiorstwach.

ROZBUDOWANA SIEĆ PARTNERÓW LOGISTYCZNYCH

Dysponujemy naprawdę szerokimi kontaktami. W ramach usług kurierskich możemy zaproponować skorzystanie z sieci Poczty Polskiej, InPost, DPD, DHL czy UPS. W efekcie docieramy do każdego miejsca w kraju oraz wielu innych państw w Europie. Kurier za pobraniem dopilnuje, aby paczka została doręczona w bezpieczny i jak najszybszy sposób. Dzięki temu klienci chętniej skorzystają ponownie z oferty Twojej firmy!

JAK DZIAŁA OBSŁUGA KWOT POBRANIA?

Po dotarciu na miejsce kurier odbiera od adresata wyznaczoną kwotę. Firma kurierska ją księguje, poddaje dalszym procedurom. Te różnią się w zależności od dostawcy. Kwota pobrania trafia na firmowe konto w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu dni od momentu doręczenia przesyłki. Tuż po odebraniu paczki, zlecamy przelew na rachunek naszych klientów. Dzięki temu czas potrzebny na zyskanie pieniędzy nie przedłuża się w niepotrzebny sposób.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa kwot pobrania, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i podzielimy się własnym doświadczeniem.