Obsługa kwot pobrania

Pomimo słabnącej popularności, przesyłki za pobraniem wciąż uznaje się za standard. Część klientów sklepów internetowych uważa je za bezpieczniejsze lub nawet wygodniejsze. Z tego względu paczka za pobraniem jeszcze przez długi czas będzie w ofercie wielu serwisów. W e-Packman wspieramy naszych współpracowników, dokładając wszelkich starań, aby tego typu rozwiązanie nie sprawiało kłopotów w ich przedsiębiorstwach.

Rozbudowana sieć partnerów logistycznych

Dysponujemy naprawdę szerokimi kontaktami. W ramach usług kurierskich możemy zaproponować skorzystanie z sieci Poczty Polskiej, InPost, DPD, DHL czy UPS. W efekcie docieramy do każdego miejsca w kraju oraz wielu innych państw w Europie. Kurier za pobraniem dopilnuje, aby paczka została doręczona w bezpieczny i jak najszybszy sposób. Dzięki temu klienci chętniej skorzystają ponownie z oferty Twojej firmy!

Jak działa obsługa kwot pobrania?

Po dotarciu na miejsce kurier odbiera od adresata wyznaczoną kwotę. Firma kurierska ją księguje, poddaje dalszym procedurom. Te różnią się w zależności od dostawcy. Kwota pobrania trafia na firmowe konto w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu dni od momentu doręczenia przesyłki. Tuż po odebraniu paczki, zlecamy przelew na rachunek naszych klientów. Dzięki temu czas potrzebny na zyskanie pieniędzy nie przedłuża się w niepotrzebny sposób.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa kwot pobrania, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i podzielimy się własnym doświadczeniem.