Obsługa reklamacji

Obsługa reklamacji

OBSŁUGA REKLAMACJI

Zagubione, niekompletne czy niezgodne z zamówieniem przesyłki zdarzają się w wielu sklepach internetowych. Profesjonalna obsługa reklamacji pozwala utrzymać wysoki standard realizacji przesyłek przez podmioty z branży e-commerce. Współpracując z naszym przedsiębiorstwem, nie musisz przejmować się procesami reklamacyjnymi, zwrotami czy rozpatrywaniem wniosków Twoich klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę reklamacji. Współpracujemy z firmami kurierskimi, sprawując nadzór oraz opiekę nad procedurą reklamacyjną na każdym jej etapie.

Bez względu na to, czy prowadzisz duży sklep internetowy lub park magazynowy zaopatrujący dostawców w sprzedawane przez nich produkty, czy jesteś właścicielem niewielkiego e-sklepu, z pewnością zależy Ci na najwyższym poziomie obsługi Twoich klientów. Jeden z kluczowych elementów procesu zakupowego stanowi sprawny odbiór reklamacji oraz załatwienie sprawy w regulaminowym terminie. Powierzając naszej firmie nadzór nad zwrotami towarów, rozpatrywaniem wniosków oraz organizacją łańcucha dostaw, możesz mieć pewność, że składane przez Twoich kontrahentów reklamacje obsłużymy w sposób sumienny, terminowy i profesjonalny.

REKLAMACJE NA USZKODZONE PRZESYŁKI

Częstym zjawiskiem w przypadku paczek dostarczanych za pośrednictwem firm kurierskich jest uszkodzenie przesyłek w transporcie. W takiej sytuacji zajmujemy się składaniem i odbieraniem reklamacji u przewoźników na przesyłki uszkodzone lub zagubione w trakcie dostawy. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży, potrafimy skutecznie wyegzekwować należne rekompensaty za szkody powstałe na skutek nieprawidłowego sposobu dostarczania paczek.