Opakowania

Nie musisz się martwić, w co będą zapakowane Twoje produkty – zespół e-Packman zajmuje się doborem, zakupem i przygotowaniem opakowań. W zależności od oczekiwań klientów i ich wymagań stosujemy różne metody pakowania. Dzięki współpracy z najważniejszymi producentami kartonów i wypełniaczy mamy dostęp do najlepszych rozwiązań gwarantujących bezpieczny transport przesyłek.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Twój sklep jest eco-friendly? Twoi klienci zwracają uwagę, czy zamówienie przyszło w ekologicznym opakowaniu? To świetnie się składa – e-Packman oferuje ekologiczne opakowania i wypełniacze. Stosowane przez nas rozwiązania pochodzą z recyklingu, są wielokrotnego użytku lub wykorzystują materiały biodegradowalne. Pozwala to do minimum ograniczyć wpływ Twojego sklepu na środowisko naturalne.

NIEZBĘDNE AKCESORIA

Do kwestii pakowania podchodzimy kompleksowo, abyś nie musiał się tym przejmować. Stosujemy wypełniacze, taśmy klejące, naklejki ostrzegawcze i inne rozwiązania zapewniające bezpieczny transport. Jeśli chcesz, aby w Twoich paczkach znalazło się coś więcej – np. dodatkowe zabezpieczenie lub inserty – napisz do nas. Jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować!