Opakowania e-commerce dla sklepów internetowych – bezpieczne przygotowanie paczek do transportu do Twoich klientów

Opakowania e-commerce dla sklepów internetowych – bezpieczne przygotowanie paczek do transportu do Twoich klientów

Szukasz firmy do współpracy, której oddelegujesz pakowanie przesyłek swojego sklepu internetowego, by zaoszczędzić czas i nie martwić się o nic? W e-Packman możesz liczyć na kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie pakowania Twoich przesyłek, bo mamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów z branży e-commerce i nie tylko, dlatego zaufaj nam, bo wiemy, jak przygotować przesyłki sprawnie, bezpiecznie i zawsze na czas!

Opakowania e-commerce i ich rodzaje dostępne na rynku 

W E-Packman skupiamy się na tym, by oferować klientom pudełka e-commerce najwyższej jakości, które są starannie dobierane do każdego zamówienia. Stawiamy też na sprawne pakowanie w duchu 0 waste, czyli tak, by nie marnować zasobów naszej planety. W tym celu wykorzystujemy potencjał każdego kartonu w naszym magazynie i wykorzystujemy je nawet wielokrotnie. Wszystko po to, by dbać o środowisko. Wykorzystujemy różnego rodzaju kartony z tektury falistej, folie bąbelkowe, ekologiczne wypełniacze przesyłek do pudełek. 

Oferujemy klientom różnego rodzaju sprawdzone, bezpieczne i wytrzymałe opakowania wysyłkowe w cenie usługi i zawsze dobieramy je starannie wedle specyfiki pakowanych produktów, by zagwarantować bezpieczeństwo podczas transportu. 

Wieloletnie doświadczenie w zakresie pakowania przesyłek i dobra jakość naszych opakowań sprawia, że doskonale wiemy, jak zabezpieczać różnego rodzaju przesyłki, by nie narazić ich zawartości na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu. Każdy produkt zabezpieczamy paskiem klejowym, stosujemy sprawdzone i starannie dobrane wypełnienia i dbamy o to, by produkty bezpiecznie trafiły do odbiorcy. 

U nas masz pewność, że każda Twoja przesyłka będzie dokładnie zabezpieczona i dotrze do klienta na czas, a wysyłki zawsze realizujemy w ustalonych terminach.

Jakie opakowania dla e-commerce i wypełniacze stosujemy w firmie e-Packman? 

Ciekawi Cię, jakie pudełka, wypełniacze i kartony stosujemy do każdej paczki? Wykorzystujemy zarówno koperty, mocne i wytrzymałe kartony z tektury falistej, jak i foliopaki do przygotowania przesyłek dla klientów, a przesyłki zabezpieczamy mocnymi taśmami pakowymi. 

Nie wiesz, jakie pudełko dobrać do określonego produktu, a zależy Ci na tym, by Twój klient szybko i bezpiecznie otrzymał swoje zamówienie? Zostaw to nam! Ciekawi Cię, jakie opakowania e-commerce są dostępne w naszej ofercie? W e-Packman wykorzystujemy wszystkie rodzaje dostępnych opakowań na rynku – foliopaki, kartony, pudła i różnego rodzaju pudełka, które pozwalają nam szybko, sprawnie i bezpiecznie pakować Twoje produkty i dostarczać je do klientów. 

To różnego rodzaju starannie dobrane kartony fasonowe, foliopaki i pudełka przeznaczone i dostosowane do potrzeb branży e-commerce, które pozwalają dokładnie zabezpieczyć przewożony towar. Używamy mocnej taśmy pakowej, która pozwala nam dokładnie zabezpieczyć towar do transportu, dzięki temu paczki są odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do dalszej drogi. 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i przekonania się, jakie pudełka, kartony i opakowania oferujemy dla firm. W e-Packman wykorzystujemy opakowania przyjazne planecie, więc jeśli zależy Ci na tym, by klienci otrzymywali swoje zamówienia w eko opakowaniach – u nas masz na to gwarancję! 

Ekologiczne pakowanie przesyłek w E-packman

Wytrzymałe opakowania e-commerce w duchu 0 waste – korzyść dla Twoich klientów i środowiska

Zależy Ci na tym, by Twój sklep był postrzegany przez klientów jako eco-friendly? Czy wiesz, że według statystyk kwestia ekologicznego opakowania jest ważna dla aż 82% e-konsumentów? To możliwe, dzięki odpowiednio użytym ekologicznym opakowaniom. W e-Packman nadajemy drugie życie kartonom, wypełniaczom i wszelkim produktom do pakowania, a to wszystko po to, by zatroszczyć się o środowisko ekologiczne. Wszystkie nasze przesyłki są tak pakowane, by bezpiecznie dotarły do klientów, dlatego dbamy o jakość materiałów do pakowania paczek. 

Dokładne, sprawne i terminowe pakowanie przesyłek dla Twojego e-sklepu 

W naszej firmie dbamy o to, by każde opakowanie było odpowiednio dobrane pod potrzeby klienta i dlatego każdy karton dobieramy indywidualnie do zamówienia. Nasze opakowania są dobierane indywidualnie do każdej przesyłki z uwzgędnieniem specyfiki produktu oraz dostosowane do wymagań firm kurierskich. Używamy mocnej taśmy klejącej, by zapewnić Twoim przesyłkom jak najlepsze zabezpieczenie i odpowiednio pakujemy je w kartony, by bezpiecznie dotarły do Twoich klientów.

Poznaj korzyści oddelegowania usługi pakowania przesyłek z Twojego sklepu do e-Packman!

Nie masz czasu, by samodzielnie szukać odpowiedniego kartonu, zapakować paczkę i zająć się całym procesem przygotowania i wysyłania zamówień? Poznaj najważniejsze korzyści współpracy w zakresie oddelegowania 

  • Oszczędność cennego czasu – z nami nie musisz się o nic martwić, a możesz nawet zapomnieć o tym, że prowadzisz sklep, bo pakowaniem i logistyką zajmiemy się za Ciebie! 
  • Troska o środowisko ekologiczne nie jest nam obca – jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i dlatego każdy karton wykorzystujemy wielokrotnie, by nie marnować zasobów planety i wykorzystywać dostępne materiały z recyklingu do procesu pakowania. Natomiast wypełniacze, których używamy również są eko takie jak np. gazety, ścinki z niszczarki czy resztki pociętych kartonów, które idealnie zabezpieczają przesyłki naszych klientów.
  • Starannie dobieramy każde opakowanie do specyfiki Twoich produktów – wszystko po to, by Twoi klienci mogli otrzymać zamówienia w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i zawsze na czas! 
  • Fachowe wsparcie i pomoc naszego doświadczonego zespołu na każdym etapie realizacji zamówienia – u nas nie musisz się głowić nad tym, jakie opakowanie i wypełniacz dobrać do przesyłki, bo od tego masz nas!
  • Wiedza i odpowiedni dobór pudełka do wysyłki dla Twoich produktów oraz wsparcia w zakresie realizacji transportu – nie wiesz, jaki karton będzie najlepszy dla Twoich produktów, a zależy Ci na tym, by Twój klient szybko otrzymał zamówienie? U nas każdy karton jest dobierany do specyfiki produktu, dlatego nie musisz się o nic martwić we współpracy z nami! 
  • Pakowanie kartonów i paczek w duchu 0 waste – używamy nowych i używanych kartonów z recyklingu, dlatego ekologiczne opakowania e-commerce nie są nam obce! Dlatego w naszej firmie nawet kilkukrotnie wykorzystujemy opakowania z kupionych wcześniej produktów lub składowanych paczek, by dbać o ekologię. 

Sprawdzone wypełniacze i kartony – doskonałe zabezpieczenie Twoich zamówień – tylko z e-Packman! 

Zależy Ci na tym, by oddelegować kompleksowe pakowanie przesyłek dla swoich klientów i zyskać bezpieczeństwo, szybką dostawę paczek, a także mieć pewność, że dotrą do nich w nienaruszonym stanie? W E-Packman to wszystko gwarantujemy. Chcesz współpracować z firmą, której możesz oddelegować kompleksową usługę pakowania przesyłek i przygotowania ich do transportu? W E-Packman to możliwe! Stosujemy sprawdzone wypełniacze pudełek i z powodzeniem dostarczamy przesyłki, a Ty możesz zająć się tym, co naprawdę lubisz, czyli kontaktami z klientami.