Outsourcing obsługi klienta

Outsourcing obsługi klienta

OUTSOURCING OBSŁUGI KLIENTA

Klienci dość często zwracają się do działu obsługi sklepów internetowych z pytaniami dotyczącymi asortymentu, sposobie dostawy czy cen, a także aby złożyć reklamację. W związku z tym niezbędne jest oddelegowanie pracowników do kontaktów z petentami, przez co nie mogą zająć się swoimi głównymi obowiązkami. Im mniejsza firma, tym wyraźniej widać ten problem. Outsourcing obsługi klienta zdecydowanie pomaga w optymalizacji zadań oraz ponoszonych kosztów.

DOŚWIADCZONA KADRA DO OBSŁUGI KLIENTA DLA ECOMMERCE

Zatrudniamy profesjonalistów w dziedzinie obsługi klienta. To doskonale przeszkoleni z zasad i technik komunikacji specjaliści, którzy przejmą obowiązek kontaktu w Twojej firmie. Obsługa klienta dla sklepów internetowych w ich wykonaniu pozwoli zmniejszyć ryzyko wystąpienia sytuacji kryzysowych, doprowadzić do pomyślnego rozwiązania problemów, odpowiedzieć na nawet najbardziej skomplikowane pytania oraz doradzić najkorzystniejsze rozwiązania.

PLUSY ZEWNĘTRZNEJ OBSŁUGI KLIENTA DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Poważną zaletę korzystania z outsourcingu w tej dziedzinie stanowi zmniejszenie kosztów własnych. Nie musisz zatrudniać dodatkowych pracowników, którzy będą zajmować się wyłącznie klientami, a zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na ważniejsze kwestie.

Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych danych. Nasza obsługa klienta dla ecommerce korzysta z nowoczesnych technologii i spełnia europejskie wymagania w tej dziedzinie. Dzięki temu eliminujesz ryzyko wycieku informacji. Zaawansowane oprogramowanie wykorzystujemy też do realizacji wyznaczonych przez Ciebie celów.

Z przyjemnością przybliżymy szczegóły oferty outsourcingu obsługi klienta. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przygotujemy indywidualną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.