Pakowanie zamówień
E-Commerce

W dobie zwiększającej się popularności zakupów online zadbać trzeba o błyskawiczną i sprawną wysyłkę produktów prosto na adres klienta. Za bezpieczeństwo paczki w dużym stopniu odpowiada pakowanie zamówień internetowych. To zadanie warto powierzyć profesjonalistom.

Nasza firma pozwoli Ci zaoszczędzić czas,  a także bezproblemowo dostarczyć przesyłkę w dowolne miejsce. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach oferty e-Packman!

INDYWIDUALNE

Dobierane opakowania dla E-commerce

Każda marka ma swoje potrzeby. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy wybór pomiędzy różnorodnymi opakowaniami kartonowymi dla e-commerce. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z dostosowaniem paczki do wymagań własnych oraz klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty o niemal dowolnym wymiarze czy kształcie. Opakowania kartonowe dla e-commerce minimalizują ryzyko uszkodzenia towaru w trakcie transportu poprzez zwartą strukturę, elastyczność i inne nowoczesne rozwiązania.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Na tym nie kończy się nasza oferta. Jeśli chcesz mieć wszystko zrobione w jednym miejscu, proponujemy Ci pakowanie zamówień e-commerce, a następnie ich dostarczenie. Posiadamy w tej kwestii duże doświadczenie. Z naszą pomocą ograniczysz konieczność współpracy z wieloma firmami. Bierzemy na siebie wszelkie obowiązki związane z logistyką oraz pakowaniem zamówień internetowych!

estetyczne

Kartony dla
E-commerce

Opakowanie, to nie zwykły karton ochronny. To również skuteczne narzędzie reklamowe. W związku z tym proponujemy opakowania dla sklepów internetowych z oferty e-Packman, które wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką. Dbamy o to, aby pudła na przesyłki były zgodne z identyfikacją marki. Kartony o przemyślanym designie zwiększają szansę na zapamiętanie firmy przez odbiorców i podnoszą ich ogólną satysfakcję z zamówienia.

Gwarantujemy, że pakowanie oraz wysyłka paczek odbędzie się szybko i profesjonalnie. Dowiedz się więcej na ten temat kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania!