Specjalny cennik dla nowych firm

Specjalny cennik dla nowych firm

Specjalny cennik dla nowych sklepów internetowych

Stawiaj pierwsze kroki w biznesie z e-Packmanem!

Twoja firma dopiero rozpoczęła działalność na rynku? Potrzebujesz kompleksowej obsługi logistycznej? Świetnie trafiłeś! Firma e-Packman oferuje Ci swoje usługi w zakresie bez minimum logistycznego! Z nami rozwiniesz skrzydła swojego e-commerce! Nasi eksperci pomogą Ci pewnie wejść na rynek bez względu na to, ile Twoich przesyłek wyślemy w miesiącu. 

Wierzymy w Twój biznes i chcemy pomóc Ci osiągnąć więcej, dlatego stawiamy na elastyczność i transparentność. Szybko oraz bez ukrytych opłat i formalności zajmiemy się dostawami, żebyś Ty mógł skupić się na rozwijaniu firmy. Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi na świecie, które dostarczą twój Towar do odbiorcy w ciągu jednego dnia roboczego! U nas wszystko odbywa się sprawnie pakowanie, inwentaryzacje, dostawy, zamówienia specjalne. Dla nas najważniejsze są przede wszystkim Twoje zadowolenie oraz satysfakcja ze współpracy. Optymalizacja i łatwy dostęp do usług transportowych są dla nas priorytetem, a wszystko po to, żeby usprawnić łańcuch dostaw i wspierać rozwój mikro i małych przedsiębiorstw. Dokumentacja, inwentaryzacja oraz raporty dostaw i stanów magazynowych staną się Twoim najmniejszym problemem. Doręczymy paczki do każdego miejsca w Polsce, w Europie i na świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, naszej wiedzy i zdobytego doświadczenia umożliwimy sprawny przepływ dokumentów, danych oraz informacji. W dzisiejszych realiach rynku jest to szczególnie ważne.

Jeśli jesteś w gronie szczęśliwców, którzy prowadzą działalność z numerem PKD 47.91.Z, prowadzisz sklep internetowy, platformę zakupową bądź sprzedajesz na aukcjach, zapytaj o spersonalizowaną ofertę bez minimum logistycznego skrojoną na miarę potrzeb Twojego biznesu!