Sprzedaż w Twoim sklepie

W e-commerce liczy się szybkość. Dlatego tak ważne jest, aby informacje o nowych zamówieniach trafiały do naszego magazynu bez zbędnej zwłoki. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, które koordynuje pracę magazynu i umożliwia integrację z Twoim sklepem, nasz zespół otrzymuje informacje o nowych zamówieniach w ciągu kilku minut.

POJAWIA SIĘ ZAMÓWIENIE – CO DALEJ?

Gdy magazyn odnotowuje powiadomienie o nowym zamówieniu, bardzo szybko przystępujemy do jego realizacji. Na początku kluczowe jest zebranie potrzebnych informacji – jaki produkt zamówił klient? Ile sztuk? Jakie są dodatkowe wytyczne do zamówienia (np. gratisy do dołożenia do paczki)? Gdy mamy to ustalone, nasz zespół udaje się we właściwe miejsce w magazynie i zaczyna gromadzić wszystkie artykuły, które muszą się znaleźć w paczce.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Gdy towary są zebrane, przekazujemy je do osób, które zajmują się pakowaniem. Każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona tak, aby nikt niepowołany się do niej nie dostał, a produkty znajdujące się w środku nie uległy uszkodzeniu. Szczególną uwagę poświęcamy produktom delikatnym, takim jak ozdoby, elektronika czy elementy szklane. Gdy paczka jest gotowa, drukowany i naklejany na nią jest list przewozowy a przesyłkę przekazujemy kurierowi.