Kompleksowa logistyka dla e-commerce. Mistrzowie pakowania paczek

0
zapakowanych SKU
0
wysłanych paczek
0
zadowolonych klientów

Opinie o E-PACKMAN

Co mówią nasi klienci?

easylove

Patrycja Garg

Instytut Przemiany

Z firmą e-Packaman nawiązałam współpracę tuż przed premierą mojej nowej książki "Rok Przebudzenia" i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Największym atutem firmy e-Packman jest szybka i profesjonalna obsługa. Często słyszę od moich Klientek - Czytelniczek, że nie spodziewały się tak ekspresowej dostawy. Szybki kontakt, otwartość na niestandardowe rozwiązania, elastyczność, pakowanie od ręki a do tego konkurencyjne ceny - to wszystko sprawia, że e-Packman to idealny wybór. Współpraca z tą firmą to dla mnie duża oszczędność czasu i tysiące zadowolonych Klientek. Gorąco polecam firmę Pana Łukasza Gwiazdowskiego jako rzetelnego partnera w logistyce.

Marko Živković

PTS Logistic Solution

Współpraca z e-Packman jest dla naszej firmy bardzo cenna. Jesteśmy partnerami od początku naszej podróży biznesowej i mamy bardzo pozytywne doświadczenia w zakresie naszej współpracy. Przepływ informacji i komunikacja zawsze były na najwyższym poziomie i bardzo doceniamy gotowość e-Packman do elastycznego reagowania na nasze prośby. Z niecierpliwością czekamy na wspólny rozwój naszych firm i bycie partnerami przez długi czas.

Anna Małecka

BeFit

Dla nas największym atutem jest bardzo sprawna realizacja wysyłek która „zdejmuje „ z nas cały logistyczny ciężar i pozawala nam skupić się na rozwoju, poszukiwaniu nowych dostawców i produktów. Nie musimy na bieżąco weryfikować złożonych zamówień i nie jesteśmy „niewolnikami” pakowania towaru i oczekiwania na kuriera.Myśle ze gdyby nie współpraca z Państwem nie mogłybyśmy tak intensywnie poszerzać naszej oferty.

Justyna Rokicka

Godzina dla siebie

Jestem autorką książek, poradników i materiałów psychoedukacyjnych dla rodziców "Godzina dla siebie" oraz właścicielką sklepu internetowego. Z e-Packman współpracujemy co prawda od niedawana, jednak już dziś mogę wiele dobrego powiedzieć na temat tej firmy i korzyści dla mnie i mojego biznesu. Przede wszystkim zyskałam mnóstwo czasu, który mogę poświęcić na rozwój swojego biznesu, a nie muszę go tracić na całą logistykę, pakowanie i nadawanie przesyłek 🙂 Dodatkowo dostaję mnóstwo maili od zadowolonych klientów, którzy są zaskoczeni, jak szybko od czasu zamówienia przesyłka ląduje w ich rękach. To zdecydowanie buduje zaufanie i zaangażowanie moich klientów i przekłada się na to, że są chętni zamawiać u mnie więcej produktów. Mogę powiedzieć, że czas to pieniądz więc po prostu warto skorzystać z usług tak profesjonalnej i zaangażowanej w swoją robotę firmy.

Karol Lewandowski

Busem przez świat

Odkąd zaczęliśmy współpracę z e-Packman, prawie zapomniałem, że mamy sklep internetowy. Wcześniej musiałem nadzorować wysyłki czy nieraz osobiście przyjeżdżać do magazynu. Teraz nasza wirtualna asystentka zajmuje się obsługą klientów i administracją sklepu, a e-Packman całą resztą - od magazynowania, przez zamawianie opakowań i wysyłkę, aż po obsługę zwrotów. A my możemy zając się tym, co lubimy w naszej pracy najbardziej, czyli zbieraniem materiałów i pisaniem kolejnych książek.

Lidia Wójcik i Kamila Bogucka

Ogarnij Hashimoto

Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z firmą e-Packman. Dla naszej firmy wysyłka zewnętrzna oraz magazyn okazały się strzałem w 10. Za optymalną cenę otrzymałyśmy bardzo dobrej jakości usługę, która nam jako przedsiębiorcy ułatwiła zarządzanie sprzedażą online produktów fizycznych. Całość procesu przebiega sprawnie, szybko i bez pomyłek, co jest niezwykle ważne przy obsłudze naszego wymagającego klienta. Zostaniemy z e- packman na dłużej.

Cyprian Gajda

Ministerstwo Zieleni

W imieniu firmy Ministerstwo Zieleni – firmy świadczącej usługi w zakresie aranżacji przestrzeni zielonych,chciałbym wyrazić swoje uznanie dla współpracy z firmą e-packman, która od blisko 2 lat dba o logistykę zieleniwśród naszych klientów.Świadczone nam usługi obejmują kilka największych miast Polski, a w ich zakres wchodzą prace takie jak:transport oraz dostawa zamówień wraz z opakowaniem zgodnym ze standardami marki, odpowiedzialnemagazynowanie roślin, pakowanie nietypowych i wrażliwych produktów organicznych, doradztwo w zakresieoptymalizacji łańcucha dostaw oraz zapewnienie raportów.Pracowników firmy e-packman charakteryzuje profesjonalizm, terminowość, dbałość o detale oraz conajważniejsze w tej dziedzinie - ogromna wiedza w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Wszyscy jejprzedstawiciele działają z widoczną pasją i chętnie dzielą się swoją wiedzą organizując nawet warsztaty dlapracowników w celu wyjaśnienia skomplikowanego procesu logistyki.Dzięki kooperacji z e-pacmkan spółka Ministerstwo Zieleni odnotowała wzrost w zadowoleniu klientów orazznaczne oszczędności związane z dostawą produktów, co przełożyło się na ulepszenie relacji z klientami.Współpraca z e-packman idealnie współgra z wysokim standardem naszych klientów, uzupełniając ichoczekiwania w obszarze terminowego i bezpiecznego transportu rozwiązań zielonych, które z pewnościąprzekładają się na produktywność użytkowników naszych produktów. Mając na uwadze wszystko powyższe, zpełną odpowiedzialnością mogę polecić e-packman jako rzetelnego i godnego współpracy partnerabiznesowego.

Patryk Mikiciuk

Polskie Porsche

Firma e-Packman może kojarzyć się spokojnie z grą Pacman z lat 80’tych i żółtą postacią połykającą sprawnie punkty torując drogę naprzód i wznosząc się na kolejne, wyższe levele, przy tym unikając kolizji z goniącymi go duchami doprowadzającymi do „przerwania akcji”. Dlaczego? Bo ułatwia wznoszenie się na kolejne etapy rozwoju mojej firmy przy zwiększeniu rentowności całego przedsięwzięcia. Elastyczność magazynowanych produktow które są na bieżąco inwentaryzowane i wysyłane w szybki i bezkonkurencyjny cenowo sposób do klientów, powoduje naszą „wygraną”. Dodatkowo profesjonalna obsługa mojego sklepu internetowego pozwala zaoszczędzić czas, a kontakt z e-Packman jest merytoryczny i przyjemny. Serdecznie polecam to rozwiązanie.

Adam Borowiec

Black Pearl Nails

Możliwość outsourcingu magazynu wysyłkowego i samej usługi obsługi zamówień jest dla nas ogromnym ułatwieniem. Dzięki temu możemy skupić się na innych rzeczach, a dostarczenie przesyłek zostawić profesjonalistom.

Kamil Nowak "Blog Ojciec"

Wydawnictwo Book Ojciec, Lucrum Games

W firmie zajmującą się logistyką szukałem przede wszystkim dwóch rzeczy: transparentności oraz elastyczności. Niestety przez kilka lat trafiłem na różne firmy i większość nie była ani transparentna (mnóstwo dodatkowych, ukrytych opłat, które potrafiły zwiększyć wcześniej ustaloną stawkę o nawet 30-40%), ani elastyczna (dołożenie kolejnego produktu to problem, dołożenie innej formy wysyłki to problem, większa liczba wysyłek z okazji premiery nowej pozycji to problem... ogólnie same problemy).

O nas

E-PACKMAN

NOWOCZESNA LOGISTYKA DLA E-COMMERCE

Specjaliści od logistyki, którzy po latach pracy w zarządzaniu branżą kurierską i magazynami, postanowili pomóc klientom dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą o tym, jak optymalnie zorganizować łańcuch dostaw.

 

USŁUGI E-PACKMAN

PROFESJONALNA USŁUGA FULFILLMENT I OBSŁUGA WYSYŁEK DLA E-COMMERCE

Sprzedaż w Twoim sklepie

Klient składa zamówienie w Twoim sklepie internetowym. To uruchamia cały proces.

Transport

Organizacja transportu z produktami klienta (wszelkie typy aut).

Magazynowanie

Składowanie produktów klientów na regałach lub paletach.

Opakowania

Zakup opakowań niezbędnych do pakowania zamówień (kopert, kartonów, wypełniaczy, taśm, ect.).

Pakowanie zamówień

Konfekcjonowanie oraz pakowanie zamówień wedle zlecenia klienta.

Druk spersonalizowany

Wydruk spersonalizowanych dokumentów dla klienta np. Welcome Letter.

Dostawa zamówień

Doręczenie do klientów na terenie Polski, Europy i Świata.

Obsługa kwot pobrania

Administracja oraz przesyłanie kwot zwrotnych za paczki pobraniowe.

Obsługa paczek zwróconych

Przyjmowanie na stan paczek nieodebranych z kontrolą jakości.

Obsługa reklamacji

Składanie u firm kurierskich reklamacji na paczki uszkodzone, zagubione.

Zwrot dokumentów do nadawcy

Zwrot podpisanych dokumentów „do nadawcy” – administracja.

Raporty

Raporty paczek doręczonych, zwróconych, opłaconych, stanów magazynowych.

Optymalizacja łańcucha dostaw

Analiza obszarów łańcucha log. Dla lepszej wydajności.

Obsługa celna

Odprawa produktów w imporcie/eksporcie.

Informatyka

Magazynowanie oparte o kody kreskowe, połączenie API z klientem/ sklepem www.

Obsługa klienta

Mailowa i telefoniczna komunikacja z Twoim klientem.

Wysyłka do X krajów

Sieć partnerów logistycznych

Skorzystaj z lokalnej dostawy w wielu krajach.

Pracując z nami, korzystasz z usług renomowanych firm kurierskich w Polsce, Europie i na Świecie.

siedziba
Bez kategorii

Kurier u drzwi? Sprawdź paczkę!

Kurier u drzwi? Sprawdź paczkę! Procedura przyjęcia przesyłki od firmy kurierskiej Starannie sprawdzone, profesjonalnie zapakowane i nadane przy wsparciu zaufanej, zaprawionej w bojach firmie kurierskiej. Wszystkie

Czytaj więcej »

Logistyka

Klienci E-PACKMAN

Dla Waszej wygody

Integracje

Nasz system łączy się ze wszystkimi platformami sprzedaży dostępnymi na rynku, są to między innymi:

Pomoc i doradztwo

Skontaktuj się z nami