Usługi IT dla E-Commerce

Usługi IT dla E-Commerce

KOMPLEKSOWE USŁUGI IT DLA ECOMMERCE

Świadczymy specjalistyczne usługi informatyczne dla sklepów internetowych, sprzedawców aukcyjnych, platform zakupowych oraz innych podmiotów z branży e-commerce. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, pozwalające nam na w pełni profesjonalne realizowanie każdego zlecenia. Jesteśmy elastyczni, dopasowując usługi do konkretnych potrzeb biznesowych klienta.

W zależności od zapotrzebowania zapewniamy pomoc zdalną, telefoniczną lub dojazd do siedziby firmy. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie m.in. bezpieczeństwa sieci i serwerów, archiwizacji oraz tworzenia zapasowych kopii danych, instalacji nowego sprzętu, a także instalacji lub konfiguracji oprogramowania. Dbamy o wdrażanie niezbędnych aktualizacji systemowych. Służymy również pomocą i doradztwem w przypadku nieprzewidzianych problemów z systemem albo stroną internetową.

OUTSOURCING USŁUG IT – DLACZEGO WARTO?

Profesjonalne usługi informatyczne są jednym z najistotniejszych elementów sprawnie działającego przedsiębiorstwa, zwłaszcza prowadzącego sklep internetowy. Bezproblemowe funkcjonowanie e-sklepu i bezpieczeństwo bazy danych klientów wiążą się z ekonomicznymi oraz wizerunkowymi korzyściami dla marki. W przypadku niewielkich sklepów zatrudnienie specjalisty informatyka czy webmastera na pełen etat może wiązać się jednak ze zbyt dużymi wydatkami. Dlatego też w takiej sytuacji outsourcing usług informatycznych to szczególnie polecane rozwiązanie. Oferujemy dostęp do specjalistycznych działań z zakresu IT w atrakcyjnej cenie. Oddając w ręce naszych ekspertów system informatyczny Twojego e-sklepu, masz gwarancję fachowej opieki nad nim przez całą dobę. Dzięki świadczonym przez nas usługom Twoja sieć IT pozostaje pod stałym nadzorem, co pozwala zapobiegać różnego typu awariom i przestojom, które mogą generować straty finansowe. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów można liczyć na sprawne, szybkie i skuteczne usunięcie usterek.