Współpraca z Raben

Współpraca z Raben

Współpraca z Raben

Drodzy Klienci,

Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła firma Raben! To jedna z największych firm logistycznych w Polsce. Dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca ta zaowocuje jeszcze lepszą obsługą Państwa zamówień.

Raben Group to holenderskie przedsiębiorstwo, które na rynku istnieje od 1931 roku. Firma zajmuje się logistyką, magazynowaniem, krajowym i międzynarodowym transportem drogowym, transportem intermodalnym, spedycją morską i lotniczą oraz logistyką produktów świeżych. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

Raben Polska otrzymał bardzo wiele wyróżnień, m.in. tytuł Lidera Logistyki w kategorii „Najbardziej konkurencyjna firma” w badaniu Operator Logistyczny Roku 2018 , Konsumencki Lider Jakości 2018 w dziedzinie logistyki czy Pierwsze miejsce w Rankingu TSL. Firma dysponuje innowacyjnym zapleczem technologicznym i nowoczesnym centrum logistyki.

Partner z tak bogatym doświadczeniem to dla nas wyróżnienie!

Raben mapa działalności blog